O nás

Váš druhý domov v Chorvatsku

SOLO Praha

SOLO Praha je úspěšná česká developerská a investiční společnost s třicetiletými zkušenostmi a dokonalou znalostí prostředí, ve kterém působí. Na trhu s nemovitostmi úspěšně působíme od roku 1991. Za tuto dobu jsme realizovali mnoho jedinečných a nadčasových projektů. Naší doménou je rezidenční development, ale v portfoliu máme i realizaci multifunkčních nebo čistě komerčních nemovitostí.

Všechny naše projekty jsou unikátní. Vždy hledáme řešení s nejvyšší přidanou hodnotou jak pro naše klienty, tak pro dané místo a stávající obyvatele. K dokonalosti přispívá i to, že považujeme za samozřejmé spolupracovat s těmi nejlepšími ve všech klíčových oborech potřebných pro úspěšný developerský projekt.

V rezidenčním developmentu se již téměř 30 let řídíme čtyřmi základními pravidly.

Všechny naše rezidenční projekty, ať se jedná o novostavby nebo rekonstrukce historických objektů, spojuje výborná lokalita, moderní, a přitom nadčasový dizajn, a vysoká kvalita provedení i používaných výrobků a materiálů.

1. LOKALITA

Dobrá lokalita je základním předpokladem spokojenosti našich klientů, a tím i úspěšného projektu.

2. HARMONIE DIZAJNU A FUNKČNOSTI

Kvalita života v každé rezidenci je přímo závislá na harmonii dizajnu a funkčnosti daného projektu.

3. VYSOKÝ STANDARD PROVEDENÍ

Projektové týmy jsou vždy složené ze špičkových profesionálů. Díky našim zkušenostem a reputaci na trhu můžeme spolupracovat s těmi nejlepšími odborníky z jednotlivých profesí.

4. SMYSL PRO DETAIL

„Ďábel je ukrytý v detailu“ … ať už se jedná o skvělý nápad architekta na využití daného prostoru, vynikající provedení interiérů nebo rozsah a kvalitu služeb, které svým klientům poskytujeme.

let na trhu

developerských projektů

dokončení výstavby

minuty od moře

01

Real estate development

Jsme česká developerská společnost s třicetiletými zkušenostmi, která se zaměřuje na jedinečné rezidenční projekty.

02

Real estate investment

Nemovitosti jsou nedílnou součástí každého vyváženého investičního portfólia. Pomůžeme Vám zorientovat se na realitním trhu a vybrat přímo pro Vás nejvhodnější investici.

03

Real estate consulting

Naše znalosti a zkušenosti můžete využít při realizaci vlastních projektů.